Iedarbība Teorija

BOWEN® tehnika atbrīvo no sasprindzinājuma un palīdz ķermenim panākt līdzsvaru, kurā tiek izmantoti ķermeņa iekšējie pašregulācijas resursi. Ar virkni maigām, bet precīzām kustībām uz ķermeņa speciālajām zonām, pāri muskuļiem, cīpslām, saitēm un pauzēm starp šīm darbībām, ķermenim tiek sniegta iespēja pašregulēties.

Pauzes starp šīm kustībām sniedz ķermenim pietiekami daudz laika kārtīgi apstrādāt šos impulsus. Tom Bowen šo paužu laikā pats atstāja procedūru telpu, lai neietekmētu šo procesu. BOWTECH® pamatā ir atbilstošo punktu meklēšana, izmantojot speciālas kustības, un audu stimulēšana ar īkšķiem vai pirkstu. Šīs maigās kustības var veikt arī caur apģērbu.

Bowen® metodes iedarbību apliecina daudzās sajūsmināto klientu, ārstu un terapeitu atsauksmes. Ir vairākas teorijas, kas izskaidro BOWEN® tehniku.

Tom Bowen bija pārliecināts, ka ķermeņa funkcijas traucējumi rodas no traucējumiem audos. Šīs dinamiskās sistēmas strukturālās un funkcionālās integrācijas ierosināšana ir BOWTECH® oriģinālās Bowen tehnikas iedarbības atslēga.

Pat dažas atsevišķas kustības var izraisīt pozitīvu efektu, tomēr pilna BOWEN® metodes iedarbība tiek sasniegta, pielietojot papildu kustību sērijas. Turklāt katrai procedūrai ir vajadzīgas tikai dažas šādas darbības, lai šī tehnika būtu vienkārši pielietojama un maiga klientiem. Viena procedūra parasti ilgst 15 - 45 minūtes, ideālā variantā pēc nedēļas būtu jānotiek vēl vienai procedūrai.

Bowen ir maigs pieskāriens, atsevišķa darbība ilgts apmēram dažas sekundes, turklāt maigi tiek aizskarts muskulis vai cīpsla, pēc tam tas tiek kustināts un tiek izraisīts impulss. Šis impulss ir mērķēta informācija uz muskuli vai cīpslu un nervu sistēmu, lai atgādinātu par sākotnējo stāvokli. Bowen tehnikas mērķis ir arī palīdzēt ķermenim atkal sasniegt tā sākotnējo, harmonisko, veselīgo stāvokli. Bowen tehnika salīdzināma ar "Reset" funkciju.

Specifiskie punkti, uz kuriem balstās BOWEN® metode, dažos gadījumos atbilst meridiānu un akupunktūras punktiem. Tom Bowen pašam nebija zināšanu un izglītības šajās metodēs, tāpēc arī nebija nekādas apzinātas saistības ar tām.

Bowen