Komentāri par Bowen tehniku

Džona Vilksa ārstēšana

„Kā praktizējošais ārsts, kuram ir īpaša interese par hronisku slimību un sāpju simptomu ārstēšanu, esmu sajūsmināts par Bowen tehniku - man pašam, manai ģimenei, draugiem un pacientiem. Ārstējot pacientus ar hroniskām sāpēm, ir gadījumi, kuri acīmredzot nereaģē vai kuriem ir stagnācija. Šajos gadījumos redzu, kā Bowen tehnika salauž  tās varu. Tagad esmu apņēmusies, kur iespējams, izmantot Bowena tehniku kā primāro procedūru."
(Dr. Kristīna Stauba (Christine Staub), Med. Hugh Chatham Memorial Hospital Elkinā (Elkin), N C ASV, direktore)

„Pēc vairāk nekā 30 gadu prakses kā praktizējošai ārstei uzskatu, ka Bowena tehnika ir visiedarbīgākā un efektīvākā manuālā procedūra, ar kuru esmu saskāries jau vairākkārt. No visas sirds iesaku šo tehniku visiem praktizējošajiem ārstiem."
(Ar sveicieniem, Dr. Roberts Flemings (Robert Fleming), Surrey B.C., Kanāda)

„No visām tehnikām, kuras pielietoju, tieši Bowen tehnika ir palīdzējusi daudziem maniem pacientiem, es nekad no tās neatteikšos."
(Dr. Teds Sleiijs (Ted Sleigh), B.C., Kanāda) 

„Tu dodies uz masāžu un apmēram jau nojaut, kas Tevi sagaida. Tad divas maigas rokas veic pāris kustības uz Tava ķermeņa - patīkami, ļoti patīkami. Tu vēlētos vēl vairāk, taču drīz terapija ir galā un nedēļu vēlāk Tu vēl aizvien jūti patīkamo pēcefektu. Tu jūties viegli un brīvi." - Tāpat klājās man manā pirmajā procedūrā ar Bowen tehniku.
(Dr. Volfgans Plakolms (Wolfgang Plakolm), ginekologs, Trauna (Traun), OÖ.)

„Bowen procedūras ir man lietderīga metode īpaši akūtiem ievainojumiem un arī hroniskām saslimšanām. Arī pēc operācijām šī metode maniem pacientiem bieži ir devusi apbrīnojamus rezultātus. Pēc manas vislabākās sirdsapziņas varu ieteikt šo terapiju!"
(Dr. Klauss J.Humers (J.Humer), ārsts speciālists traumatoloģijā un sporta ārsts, www.knie-chirurgie.at)

„Studējot augstskolā saistībā ar datoriem, stundām ilgi rakstīju uz klaviatūras un nepārtraukti klikšķināju peli. Šī iemesla dēļ biju pārsteigts, ka ieguvu tā saukto 'peles pirkstu'. Man ļoti sāpēja un gandrīz vispār vairs nevarēju noslogot savu labo roku. Pat saudzējošais režīms un ziedes nepalīdzēja. Tad es dzirdēju par BOWTECH un ļāvu sevi ārstēt Gilhofera (Gilhofer) kungam. Tajā pašā dienā, pēc pirmās procedūras, es jau manīju pārsteidzošus rezultātus un nākamajā dienā sāpes bija pazudušas."
(Bernets Doriss (Bernet Doris), Traun, O.Ö.)

„Sieviete, 70 gadus veca, ierodas ar akūtām žokļa sūdzībām un sāpēm kakla skriemelī. Turklāt viņai bija muskuļu atrofija. Pēc pirmās procedūras žokļu sāpes bija pazudušas, dažu nedēļu laikā samazinājās sāpes augšējā muguras un spranda zonā. Mani novērojumi aizveda līdz secinājumam, ka ar BOWENA tehniku tiek noārdīta kārta pa kārtai, līdz tiek nonākts pie punkta, kur slēpjas sāpju cēlonis - tāpat kā mizojot sīpolu."
(Brigite Klima (Brigitte Klima), Pukinga (Pucking), O.Ö.)

Bowen