Darbības joma – veselums

Šī metode ir piemērota cilvēkiem jebkurā vecumā. Metodes pamatkodols ir holistiska ķermeņa, gara un dvēseles pašregulācijas aktivizēšana.

Pielietojuma iespējas skar holistisku veselības veicināšanu, no rezultātu uzlabošanas sportā  un darbā līdz kakla sasprindzinājumam, gultā čurāšanai u.c. Sporta nozarē BOWENA metode veicina atjaunošanos un reģenerāciju sacensību laikā un pēc tām. Patiesībā nav neviena ķermeņa zona vai ķermeņa funkcija, kas nereaģē uz BOWENA TEHNIKU. BOWTECH iedarbība sniedzas arī uz cilvēka emocionālajiem, kognitīvajiem un garīgajiem aspektiem.

Bowen tehnika neaizstāj ārsta apmeklējumu, kurš nosaka diagnozi un terapijas taktiku. 

Bowen tehnika ir holistiska

BOWTECH ir būtisks instruments pašregulācijas, reģenerācijas un visa ķermeņa pašdziedināšanas spēku atbalstīšanai. BOWTECH paņēmieni sniedz pārsteidzošus rezultātus. Šī metode aptver ne tikai fiziskos simptomus, bet iedarbojas arī uz cilvēka emocionālo, kognitīvo un garīgo līmeni. Atziņa uztvert ķermeni kā kompleksu vienību, kas ir atkarīga no visu aspekta līdzsvara, ir BOWTECH panākumu atslēga. To varētu nosaukt kā lielāko atklājumu veselības jomā: uz ķermeņa veiktā BOWENA metode iedarbojas faktiski uz visu personu kopumā.

Bowen