Iedarbība

Bowen paņēmieni zirgiem nav invazīvi vai manipulatīvi. Tie ir līdzīgi tiem, ko veic cilvēkiem – ļoti maigas, rullējošas kustības pāri muskuļiem, cīpslām vai nerviem. Veicina muskuļu, elpošanas sistēmas un bioloģisko procesu harmonizēšanu un balansēšanu. Tas ir ideāls veids kā veicināt zirga veselību un veiktspēju. EMRT ™ darbojas pa nervu neiromediatoriem visā organismā. Tas iedarbojas uz muskuļu un nervu sistēmu balansējot tās. Traumētajām vietām var atjaunot enerģijas un uzturvielu plūsmu pietiekamā daudzumā. Energie und Nährstoffen versorgt werden.

EMRT ™ neaizstāj veterināro aprūpi!

Kas ir EMRT™? 

EMRT ™ ir holistiska ārstēšanas, kas iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu, lai ķermeni atgrieztu atpakaļ savā dabiskajā līdzsvara stāvoklī. EMRT ™ iedarbojas uz saistaudiem – fascijām. Fascijas ir saistaudi, kas aptver visus orgānus, asinsvadus, nervus un kaulus visā ķermenī. Labākajā gadījumā fascijas ir brīvas, mitras, mobilas un elastīgas, un atvieglo pārvietošanos starp visiem elementiem organismā.

Stress vai traumas padara fascijas cietas, tādējādi tās paliek mazāk elastīgas un caurlaidīgas. Tas izpaužas kā šķidruma samazināta plūsma un elastības samazināšanās. To var atpazīt pēc zirga ierobežotām kustībām. EMRT ™ sastāv no vairākiem ļoti maigiem paņēmieniem, kas stimulē saistaudus pie zirga ķermeņa atslēgas punktiem. Saistaudi atgūst savu elastīgo stāvokli, muskuļi, asinsrite un nervi atgūst dabisko funkcionēšanas līmeni

https://www.youtube.com/watch?v=1YuTiVMGgpA

ERROR: Content Element with uid "294" and type "media" has no rendering definition!

Bowen