Mācību vadlīnijas Austrijai

Mūsu starptautiskajā apmācību programmā Jums iemācīs Bowen tehniku kā visaptverošu muskuļu un saistaudu sistēmu. Jau 50 gadus šī metode veiksmīgi tiek piemērota vispārējai veselības veicināšanai, kā arī organisma  pašregulācijas,  atjaunošanās un pašdziedināšanās veicināšanai. To var veikt gan kā atsevišķu tehniku, gan kā papildinājumu tradicionālās ārstniecības metodēm. Daudzi ārsti, medicīnas speciālisti un medicīnas māsas tai skaitā zobārsti, ģimenes ārsti, manuālie terapeiti, fizioterapeiti, logopēdi un vecmātes iesaka Bowen tehniku kā atbalstošu metodi. Pārbaudes gan amatieru, gan profesionālajā sportā parāda, ka tie atlēti, kuriem tika veikta Bowen tehnika, uzrāda augstāku veiktspēju, ātrāk atjaunojas pēc traumām, kā arī traumas sadzīst ātrāk. 

Mācīšana

Pieredzējuši instruktori semināri laikā veic precīzas un detalizētas demonstrācijas, vada praktiskās nodarbības, skaidro un palīdz nekavējoties apgūt praktiskās zināšanas. Papildus katram studentam tiek detalizēti apmācību materiāli (iekļauti mācību maksā), ko sastādījuši Osvalds un Elaine Rentči (Oswald and Elaine Rentsch). Toma Bowen uzraudzība, viņi pirmie veica tehnikas pierakstus. Bowen tehnika ir likumā noteikta profesionāla metode, tāpēc tā likumiski neiejaucas klasiskās ārstniecības, fizioterapeitu vai masieru likumiskajos regulējumos, jo tā vairāk atbilst enerģētiskajai darba metodei. 

Atbalsts

Mācību laikā un pēc tam varat vērsties ar jautājumiem pie sava instruktora / savas instruktores vai sazinieties ar mums. 

Starptautiskās mācību vadlīnijas, pamata izglītība

Pamata apmācības sastāv no 7 moduļiem, katrs 18 akadēmiskās stundas. Moduļi parasti sagrupēti kā 2, 3 vai 4-dienu semināri. 

Bowen