Vēsture

EMRT™ (Zirgu muskuļu atslābināšanas terapija) ir relaksācijas tehnika zirgiem, kas ir attīstījusies no Bowen tehnikas cilvēkiem un ir piemērota dažādām zirgu kaitēm. 

EMRT™ gadiem ilgi izstrādāja Alisone Govarda (Alison Goward). Alisone ir Bowen cilvēkiem instruktors un praktiķis. Viņai ir 45 gadu pieredze darbā ar zirgiem, un pašlaik ir īpašniece vaislas Andalūziešu cilts ķēvei. Saprotot, ka zirgi tāpat kā cilvēki tiek pakļauti fiziskajam un psiholoģiskajam stresam, Alisone izstrādāja šo metodi. 

1990. gadā viņa pirmo reizi sāka pielīdzināt cilvēka fizioloģiju un anatomiju zirgu fizioloģijai un anatomijai Bowen paņēmienu ietvaros. 

Alisones zināšanas par zirgu audzēšanu un aprūpi, to daudzu gadu pētījumi, kā arī pasniegtās lekcijas par ķermeņa darbu, lai valsts atzītu zinātnisko institūtu Kvīnslandā (Queensland), Austrālijā, bija priekšnoteikumi tālākai EMRT™ attīstībai.

Pēc lielas, aizraujošas pieredze ar zirgiem, kuri reaģējuši uz EMRT ™ tehnoloģiju, šie 14 paņēmieni ir izstrādāti zirgiem, kas tagad protams tiek pasniegti pirmajā zirgu īpašnieku kursā.

Šie kursi ir izstrādāti ciešā sadarbībā ar veterinārajiem zinātniekiem un citiem ekspertiem šajā jomā.

Kontakti

EMRT™ - galvenais birojs Austrālijā: Allisone Govarde 
LDDK&R galvenais birojs - Pētniecība un attīstība
Zirgu muskuļu atslābināšanas terapija Pty Ltd. (Equine Muscle Release Therapy Pty Ltd.) Direktors
Ali Govards

PO Box 47  Tiaro  
Queensland 4650 

Tālr: +61 0 7 41 939826
Mājas lapa: www.emrt.net.au 
E-pasts: emrt.ali[at]bigpond.com

Bowen